8.02.2018

"Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek…”

… myśmy mu uwierzyli i pysznych pączków nasmażyli… a nasi pączkożercy to wszystko kupili!

Musicie przyznać, że tym razem, w tłusty czwartek, pączków w naszej szkole nie brakowało. Każdy mógł najeść się do woli, co też nasi uczniowie czynili z niezwykłym apetytem. Zaskoczyła nas nie tylko ilość, ale i różnorodność pączkowej oferty: od domowej roboty faworków, oponek i tradycyjnych pączków, po sklepowe specjały z czekoladą albo budyniem.

Serdecznie dziękuję wszystkim wolontariuszom św. Mikołaja za zaangażowanie się w tę akcję, a zwłaszcza ich mamom i babciom, które, jak podejrzewam, miały duży udział w tej sprawie. Cały dochód ze sprzedaży zasili nasze konto stypendialne. DZIĘKUJEMY i zapraszamy w przyszłym roku!

Elżbieta Wójcik, koordynatorka pączkowej akcji