28.12.2017

Z Wesołą Nowiną i życzeniami…

udali się nasi stypendyści Fundacji św. Mikołaja do szkół oraz zaprzyjaźnionych instytucji i urzędów. Z kolędą i świąteczno - noworocznymi życzeniami odwiedziliśmy wszystkie okoliczne szkoły, a także Urząd Miasta w Szczawnicy, Urząd Gminy w Krościenku, Bank PKO BP i osoby prywatne. Wraz z Panem Dyrektorem odwiedziliśmy również nasze władze, czyli Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, Kuratorium Oświaty oraz Poradnię Pedagogiczno - Psychologiczną.

Przy okazji kolędowania stypendyści wręczali świąteczne obrazki malowane na szkle, które powstały podczas warsztatów w ramach akcji „Wymaluj sobie stypendium”. Pięknym dodatkiem do życzeń była nagrana przez naszych uczniów płyta ze świątecznym teledyskiem 2017. Za kolędowanie otrzymaliśmy mnóstwo życzliwych słów podzięki, pochwał, ale też słodycze, kalendarze i pieniążki do naszych stypendialnych skarbonek, które przekażemy na fundusz stypendialny.
Serdecznie dziękuję Ani, Dominice, obu Julkom oraz Sylwii za piękne kolędowanie.

Elżbieta Wójcik