I Międzynarodowy Memoriał poświęcony Ladislawowi Eliasowi,

25.11.2017

Drugie miejsce naszych siatkarek w Międzynarodowym Turnieju

    W miniony piątek (24.11.2017 r.) siatkarska reprezentacja dziewcząt i chłopców naszego Liceum wyjechała na Słowację, aby, po raz kolejny, uczestniczyć w Międzynarodowym Turnieju w Spiskiej Starej Wsi. Opiekunami młodzieży byli: pan dyrektor, Robert Dębski oraz pani Urszula Malinowska.

   Gospodarze turnieju postanowili od tego roku nadać rozgrywkom miano Memoriału im. Ladislawa Eliasa, nauczyciela spiskiej szkoły, zmarłego 14.03.2017 r.. Był on inicjatorem kontaktów sportowych z naszą szkołą, przyjacielem młodzieży słowackiej i polskiej.

     Po krótkiej akademii rozpoczęły się rozgrywki. Wzięły w nich udział trzy drużyny dziewcząt oraz cztery chłopców. Świetnie spisały się nasze siatkarki zajmując wysokie drugie miejsce. Chłopcy, niestety, nie znaleźli się na podium.

Urszula Malinowska, nauczyciel wf

 Fotorelacja.