13.10.2015

Jedź z nami do Krakowa 24.10.2015 r. (sobota) na 19. Targi Książki i Travenalia

Jak co roku, biblioteka szkolna organizuje wyjazd na Międzynarodowe Targi Książki, które odbywają się w Krakowie już po raz dziewiętnasty. Dlaczego warto wziąć w nich udział?

Na Targach możesz spotkać się i porozmawiać ze znanymi pisarzami, podróżnikami, aktorami... np. Ewą Lipską, Andrzejem Stasiukiem, Beatą Pawlikowską, Wojciechem Cejrowskim, Anną Dymną

To wspaniała okazja dla dla łowców autografów i dedykacji.

Możesz kupić nowości wydawnicze po cenach znacznie niższych niż w księgarniach.

To także okazja zdobycia darmowego e-booka (szczegóły znajdziesz tutaj)

Targi to święto tych,  którzy czytają!

Kto pojawi się na targach w dniu naszego pobytu? Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

Program spotkań w salach znajdziesz tutaj.

Po południu będziemy także uczestnikami niezwykłego spotkania podróżników z całej Polski.  Ich relacji z  wypraw do różnych zakątków świata można wysłuchać w największej sali Uniwersytetu Jagiellońskiego, Auditorium Maximum. Po każdej prezentacji podróżnicy zadają pytania publiczności. Kto się pierwszy zgłosi i udzieli prawidłowej odpowiedzi może zostać posiadaczem np. plecaka, śpiwora czy innego przedmiotu, niezbędnego w czasie podróży. Więcej o Travenaliach przeczytasz tutaj.

Zgłoszenia chętnych na wyjazd przyjmowane są w bibliotece od dziś do przyszłej środy (21.10.2015).  Koszt wycieczki około 30 zł.

Zapraszamy!