10.06.2016

Znów jesteśmy najlepsi!

Znamy już wyniki tegorocznej akcji Wiosną Stypendia Rosną! Dzięki Waszemu zaangażowaniu i pomysłowości udało się pobić zeszłoroczny rekord. Od 21 marca do 31 maja Fundusz Stypendialny powiększył się o ponad 27,4 tys. złotych.
Szczególnie chcielibyśmy wyróżnić placówki, które uzyskały najlepsze wyniki:

I miejsce: 4884,05 zł - Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Krościenku n. Dunajcem
II miejsce: 3910,85 zł - II Liceum Ogólnokształcące w Końskich
III miejsce: 3331,4 zł – Liceum Ogólnokształcące w Lipnie
W imieniu fundacji i wszystkich stypendystów dziękujemy i gratulujemy wyników!
W ramach Wiosną Stypendia Rosną w szkołach organizowane były kiermasze ozdób świątecznych, licytacje, zbiórki podczas wywiadówek z rodzicami oraz kwesty przy parafiach. Doskonałym pomysłem okazała się sprzedaż ciast podczas dni otwartych szkoły, a także przy okazji Dnia Absolwenta czy Dnia Matki.
    W naszej szkole prowadziliśmy zbiórkę w parafiach, o czym informowaliśmy już Was wcześniej. W imieniu stypendystów, obecnych i przyszłych, serdecznie dziękuję wszystkim wolontariuszom oraz księdzu Januszowi Pabianowi.
Więcej o akcji można przeczytać tutaj:

Elżbieta Wójcik, koordynator akcji