14.06.2016

Fot. A.S.

Nasi uczniowie w finale gry terenowej ZASZALAY w PIENINACH

Z okazji Roku Szalyowskiego organizowane są w Szczawnicy różne imprezy. Jedną z nich była miejsko-terenowa gra "Zaszalay w Pieninach", zorganizowana przez Miasto i Gminę Szczawnica oraz Miejski Ośrodek Kultury. Wśród uczestników nie zabrakło uczniów naszego Liceum.

W kategorii Trasa Szalayowska wystartował team o swojskiej nazwie Naskie Chopy, który tworzyli: Filip Sarata i Kamil Zachwieja. Ich zadaniem było odkrywanie uroków Szczawnicy. Zrobili to tak dobrze, że zajęli I miejsce (nagroda pieniężna 250zł). Gratulujemy!

Podziękowania należą się także grupie wolontariuszek z naszego Liceum, która po raz kolejny wsparła imprezę o charakterze edukacyjno-sportowym.

Relacja z finałowych uroczystości zamieszczona w portalu pieninyinfo.pl