9.01.2016

Oczekujemy Ciebie na Balu Zimowym!

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów na wyśmienity bal karnawałowy, który odbędzie się dnia 14. stycznia 2016 r. w godzinach od 17. do 22. w karczmie „Dunajec”. Szykuje się świetna zabawa w gronie przyjaciół, dlatego i Ciebie nie może zabraknąć! Na balu obowiązywać będą stroje wieczorowe, do tego zachęcamy wszystkich, aby dodawali do stroju elementy związane z zimą, nagradzane to będzie zniżką 50 gr na ciasteczko!  Przygotowane jest wiele atrakcji m. in. koncert, loteria z możliwością wygrania „niepytania przez cały dzień” i wiele innych! Dodatkową atrakcją będzie możliwość zakupu napojów i przekąsek  Koszt to: 8 zł od osoby. Pozostałe informacje znajdziecie w regulaminie balu karnawałowego oraz na plakacie. Przyjdźcie, a z pewnością nie pożałujecie swojej decyzji!
Serdecznie zapraszamy!

Samorząd LO

REGULAMIN BALU KARNAWAŁOWEGO

Bal Zimowy w Karczmie Dunajec

Liczne atrakcje:

koncert, loteria z możliwością wygrania niepytania na cały dzień i wiele innych

możliwość zakupu napojów i przekąsek

Początek godzina 17 koniec 22

Po 17.30 drzwi zostają zamknięte

wstęp 8 zł

Obowiązują stroje wieczorowe - mile widziane elementy związane z zimą, kto owe posiada 50 gr zniżki na ciasto.

Na zabawie obowiązuje całkowity zakaz posiadania, rozprowadzania, spożywania środków odurzających i palenia papierosów. W przypadku złamania tego postanowienia są powiadamiani rodzice ucznia i policja, oraz zostaną wyciągnięte konsekwencje zgodnie ze statutem szkoły. Takie osoby natychmiast kończą zabawę

Jeśli ktoś chciałby zaprosić osobę towarzyszącą musi przy zakupie biletu podać jej dane i podpisać oświadczenie, że bierze za nią całkowitą odpowiedzialność. W razie złamania regulaminu przez osobę towarzyszącą konsekwencje statutowe wyciągane są w stosunku do ucznia, który podpisał oświadczenie. Na wejściu osoba spoza szkoły zostawia dokument tożsamości u opiekunów zabawy, który odbiera po skończonej zabawie.