11.01.2015

Nasi uczniowie zebrali 5745 zł.

Rekordzistka, Natalia Salamon aż 1350 zł!

Już po raz 24 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku 16. wolontariuszy kwestowało w Krościenku i okolicznych miejscowościach (Szczawnica, Jaworki, Grywałd i Hałuszowa). Niestraszne były im deszcz ze śniegiem i przenikliwe zimno, ciepło ubrani, rozgrzani byli radością płynącą z pomagania innym i świadomością, że uczestniczą w czymś wyjątkowym.

Naszymi wolontariuszami byli: Klaudia Gruca, Olga Gumulak, Agata Hendel, Magda Hendel, Dominik Hendel, Mariola Jankowska, Monika Knapczyk, Krystyna Krzywdzińska, Aleksandra Lewoniec, Szymon Mastalski, Paulina Nowak, Jakub Pałka, Martyna Polaczyk, Piotr Poremba, Natalia Salamon, Olga Starościak i Barbara Wójcik. Wszystkim raz jeszcze bardzo dziękujemy!

Po raz pierwszy byliśmy wolontariuszami nowotarskiego sztabu WOŚP, dlatego też nie liczyliśmy osobiście zebranych pieniędzy. Sztab policzył zawartość puszek i okazało się, że nasi uczniowie zebrali 5745 zł, a rekordzistka, Natalia Salamon 1350 zł! Gratulujemy i jesteśmy dumni z Waszych otwartych serc!

Dla jednych 24 Finał był dopiero pierwszą zbiórką, dla niektórych drugą, trzecią… Myślę jednak, że dla nikogo nie była to ostatnia zbiórka. Przecież GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!

Urszula Waksmundzka