9.01.2016

17 wspaniałych  z naszej szkoły będzie kwestować w niedzielę

Kontynuując dobrą tradycję naszej szkoły grupa 17 uczniów weźmie udział w zbiórce pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę 10 stycznia nasi wolontariusze wyruszą na ulice Krościenka, Szczawnicy, Grywałdu, Jaworek i Hałuszowej. Środki zebrane w 24 Finale WOŚP zostaną przeznaczone na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Wszystkim uczestnikom tego przedsięwzięcia życzymy wytrwałości, spotkania się z życzliwością i zrozumieniem oraz sprzyjających warunków atmosferycznych, ale przede wszystkim spokojnego dnia i szczęśliwie zakończonej akcji.

Urszula Waksmundzka