9.01.2016

Jak można przy pomocy plakatu reklamować naszą szkołę? Rozstrzygnięcie konkursu

Dnia 16.11.2015 r. został ogłoszony Konkurs między klasowy na plakat reklamującego nasze Liceum. Każda klasa miała za zadanie przygotować 3 wersje plakatu.

W piątek 8 stycznia komisja w składzie pani Angelika Ćwiertniewicz, pani Urszula Waksmundzka oraz pan Dyrektor dokonała oceny prac konkursowych. Komisja, zgodnie z określonymi wcześniej wytycznymi, brała pod uwagę oryginalność (powinien przykuwać uwagę), zawartość (atuty szkoły), zrozumiałość odbioru, estetykę wykonania oraz zaangażowanie.

Każda z trzech prac, przekazanych przez wychowawców klas, mogła uzyskać od 1 do 5 punktów od każdego członka komisji. W sumie klasa mogła uzyskać 45 punktów. Po burzliwych obradach komisja ustaliła werdykt:

I. miejsce - Klasa I A (45 pkt.)

II. miejsce - Klasa III A (28 pkt.)

III. miejsce – Klasa II A (25 pkt.)

III. miejsce – Klasa II B (25 pkt.)

IV. miejsce – Klasa I B

V. miejsce – Klasa IIIB

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Komisja

Fotogaleria plakatów.