21.12.2015

Justyna Wiercioch z Publicznego Gimnazjum w Szczawnicy

zwyciężyła w konkursie na projekt okładki ulubionej książki

Komisja w składzie: pani Elżbieta Wójcik - przewodnicząca, pani Małgorzata Forszpaniak i pani Anna Borkowska po wytężonej pracy (na konkurs napłynęło 91 prac - w tym 54 ze szkół podstawowych, 33 z gimnazjów i 4 ze szkół ponadgimnazjalnych) postanowiła nagrodzić następujących uczniów:

Szkoły ponadgimnazjalne

1. miejsce Rafał Dulak i ZSiP Krościenko n. D.
  2. miejsce Sara Kowalczyk LO Krościenko n. D.
  3. miejsce Krystyna Krzywdzińska  LO Krościenko n. D.

Gimnazja

1. miejsce Justyna Wiercioch Publiczne Gimnazjum  Szczawnica - zdobyła główną nagrodę, czyli wyjazd od TVP Kraków! Gratulujemy!
  2. miejsce Izabela Rzońca Publiczne Gimnazjum  Szczawnica ex eqo Julia Śniegoń Publiczne Gimnazjum  im. Jana Pawła II Krościenko n. D.
  3. Alan Koper Publiczne Gimnazjum  im. Jana Pawła II Krościenko n. D.

Wyróżnienia: Weronika Kozielec, Honorata Oleś, Magdalena Tokarczyk - Gimnazjum  im. Jana Pawła II Krościenko n. D. oraz Dominik Zabrzeski VI MCE Krościenko. N. D. ul Zdrojowa 11

Szkoły podstawowe

1. Anna Mastalska Szkoła Podstawowa Szlachtowa
  2. Monika Błażusiak Szkoła Podstawowa Szlachtowa
  3. Eryk Siedlarczyk Szkoła Podstawowa Krośnica

Wyróżnienia: Justyna Musiał Szkoła Podstawowa Krościenko n. D.,  Brajan Wesołowski Szkoła Podstawowa Krościenko n. D., Ewelina Tokarz Szkoła Podstawowa Szczawnica, Julia Słowik Szkoła Podstawowa Szczawnica.

Poziom większości prac był bardzo wysoki, różnorodność przywołanych tytułów i autorów świadczy o szerokich horyzontach czytelniczych dzieci i młodzieży. Cieszymy się, że rośnie nowe pokolenie wrażliwych ludzi, obcujących z literaturą piękną.

Organizatorem konkursu była biblioteka liceum. Tą drogą dziękujemy wszystkim nauczycielom za duchowe wsparcie uczestników tego przedsięwzięcia.

Fotorelacja i galeria nagrodzonych prac.