21.12.2015

Klasa II b odwiedziła podopiecznych ośrodka dla niepełnosprawnych w Krościenku

Wszystkie dzieci są nasze - z tym przesłaniem klasa II b odwiedziła ośrodek dla niepełnosprawnych w Krościenku. Z paczką prezentów - słodkości udała się na spotkanie opłatkowe do dzieci z ośrodka. Zastaliśmy piątkę wychowanków, gdyż resztę, niestety, dopadła choroba. Naszą klasę przyjęto w wielkim oczekiwaniu i z pogodą ducha.

Ze śpiewem na ustach - z polskimi kolędami - weszliśmy do sali, gdzie podopieczni tworzyli piękne anioły. Wspólnie pokolędowaliśmy. Dyrektor ośrodka, pani Joanna Sokołowska w imieniu swoich wychowanków podziękowała za spontaniczny dar serca. Do podziękowań dołączyła  dyplom i...  garść słodyczy.

Dzieci czekają na kolejne  spotkanie z naszą klasą, które nastąpi już w okresie poprzedzającym Wielkanoc. My również czekamy.

Klasa II b