12.11.2025

XV Masowy Bieg Niepodległości

Dnia 11 listopada 2025 roku w ramach obchodów 107. rocznicy odzyskania Niepodległości na Szczawnickiej Promenadzie odbył się XV Masowy Bieg Niepodległości. W obchodach wzięli udział biegacze z każdej kategorii wiekowej, a organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczawnicy oraz Urząd Miasta i Gminy Szczawnica. Na podium w rywalizacji indywidualnej znalazła się po raz kolejny Aleksandra Borzęcka – II miejsce, natomiast w rywalizacji drużynowej Żerom uplasował się na III miejscu.

Reprezentacja szkoły: Aleksandra Borzęcka, Emilia Borzęcka, Monika Noworolnik, Kaspian Makowski, Hubert Zachwieja oraz Tymoteusz Dębski.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

B.M.

Fotorelacja