11.11.2025

11.11.2025
Dziś w całej Polsce odbyły się uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W miastach i miejscowościach zorganizowano marsze, apele pamięci oraz składanie kwiatów pod pomnikami bohaterów narodowych. Nasi uczniowie również wzięli udział w lokalnych obchodach. Delegacja wraz z opiekunem złożyła wiązankę kwiatów pod pomnikiem w Szczawnicy, a poczet sztandarowy uczestniczył w uroczystościach w Krościenku n/Dunajcem.
