18.03.2024

Rozpoczynamy współpracę z Uniwersytetem Młodzieżowym

Nasza szkoła przystąpiła do współpracy z Uniwersytetem Młodzieży, który oferuje program obejmujący BEZPŁATNE zajęcia online z zakresu prawa, psychologii oraz medycyny. Zajęcia rozpoczynają się od 15 marca 2024 - a pilotażowy program będzie realizowany przez 3 miesiące. Każda lekcja będzie trwała około 45 minut.

Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek, środę i czwartek o 17:30. Lekcje z prawa planowane są we wtorki, z psychologii w środy, a z nauk medycznych w czwartki.

Harmonogram zajęć oraz link do uczestnictwa w zajęciach otrzymacie po zapisaniu się na dane zajęcia. Koordynatorem jest Pani Barbara Szczepaniak - psycholog szkolny.

 Zachęcamy do zapisów !!!

Jest to dobra okazja by poszukać swojego miejsca w przyszłości, zdobyć nową wiedzę z zakresu medycyny, prawa, psychologii bądź ułatwić sobie decyzję wyboru dalszej drogi edukacji.

Regulamin  

https://uniwersytetmlodziezowy.edu.pl/szkoly-i-placowki-oswiatowe/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=&utm_adgroup=&utm_term=&placement=&gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMI45jZwtz9hAMV63FHAR2X8APNEAAYASAAEgKlRfD_BwE