Ścianka wspinaczkowa w Nowym Sączu

15 marca 2024 r. uczniowie klas 1a oraz 2a (profil PTTK) odbyli zajęcia wychowania fizycznego na profesjonalnej ściance wspinaczkowej w Nowym Sączu. Dla niektórych był to tylko trening, a część osób pierwszy raz w życiu miała okazję wejść na ścianę. Po krótkim szkoleniu przez wykwalifikowanego instruktora, cała grupa z wielkim zapałem praktykowała wychodzenie na ścianę, jak i asekurację. Czasem potrzebne były do tego trzy osoby. Na koniec czekała nas miła niespodzianka - huśtawka. Dużo dobrej zabawy, jak i wykazanie się nie lada odwagą. Dla wielu osób wczorajsze zajęcia były ogromną próbą zaufania oraz pokonywania swoich słabości. Serdeczne podziękowanie dla Białka Tatrzańska - Kotelnica Białczańska  - za sponsorowanie naszych wypraw profilu turystycznego PTTK.