Członkowie SKKT "Żeromski" wzięli udział w Rajdzie SKKT

Dnia 7.10.2023 r. członkowie SKKT "Żeromski" wzięli udział w Rajdzie SKKT, połączonym z grą terenową ulicami Szczawnicy. W grze terenowej wzięło udział 11 grup z 4 szkół. Rywalizacja była zacięta. Uczniowie naszej szkoły zostali podzieleni na dwie grupy i z pełnym zaangażowaniem rozwiązali 12 zadań, które zostały przygotowane przez organizatorów gry terenowej - Annę i Grzegorza Szarek z firmy Karpacka Dusza. Dzięki uprzejmości Oddziału Pienińskiego PTTK w Szczawnicy uczniowie zjedli na koniec Rajdu kiełbaski z ogniska i frytki. Podczas oficjalnego zakończenia nastąpiło również uroczyste rozdanie legitymacji nowym członkom PTTK. Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie na tegoroczny Rajd i za przekazanie nam wielu ciekawych informacji na temat naszego regionu.

M.R.