Piłka nożna

Dnia 19. maja 2021r. na szczawnickim orliku rozegrana została „Licealiada Ośrodka Sportowego Szczawnica w Piłce Nożnej Chłopców”. W zawodach udział brały dwie drużyny: Liceum Ogólnokształcącego Krościenko n/D oraz Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n/D.Organizatorem zawodów był Koordynator Sportu PCK Nowy Targ - pan Józef Dyda, a sędzią głównym zawodów był Marcin Bobak.Nasza drużyna zajęła drugie miejsce, które w najmniejszym stopniu nie odzwierciedlało zaangażowania, sportowego ducha i woli walki jaką włożyli reprezentanci Naszej Szkoły.Szkołę reprezentowali:Mateusz Podgórski, Sebastian Niezgoda, Kacper Szczepaniak, Szymon Plewa, Paweł Poremba, Krzysztof Kozielec, Paweł Waligóra, Kacper Koterba, Michał Dusik, Mateusz Kozielec, Tomasz Dyda, Krzysztof Zaziąbło.