10.12.2015

 

Zbieraliśmy fundusze na rzecz Solidarnej szkoły w nietypowy sposób

     Do naszego liceum 9. grudnia znowu zawitała ekipa Świętego Mikołaja. Tym razem jednak pomocnicy "świętego" nie rozdawali słodyczy, tylko zbierali do skarbonek wolne datki od swoich kolegów i koleżanek, które zasilą fundusz stypendialny w naszej szkole. Akcję przeprowadzamy po raz drugi. W tym roku jednakże jest ona jedną z wielu innych akcji, które będą prowadzone w ramach konkursu "Solidarna klasa". Szczegółowy regulamin konkursu niebawem znajdziecie na naszej stronie, na razie jest on jeszcze w fazie konsultacji z klasami. Jeszcze nie policzyliśmy pieniędzy, ale już wkrótce ogłosimy wyniki. Zajmie się tym specjalna komisja pod nadzorem pani Elżbiety Wójcik i pani Małgorzaty Forszpaniak. Zbiórkę poprzedziła kampania informacyjna, do której plakaty przygotowali nasi młodsi koledzy z VI Gimnazjum MCE. Dzięki! Wszystkim, którzy włączyli się do tej pożytecznej zabawy składamy serdeczne podziękowania!

Fotorelacja.