3.09.2019

Rok szkolny 2019/2020 uważam za rozpoczęty!

Rozpoczynamy kolejny rok szkolny. Rok trochę inny, niż poprzednie. Rok pełen niepewności związanej z reformą oświaty – dwoma rocznikami klas pierwszych, rok pełen wyzwań, z którymi będziemy musieli się zmierzyć, szukając najlepszych rozwiązań. Jednak zaczynamy pełni zapału, chęci do pracy i kreatywności. Zaangażowani i otwarci na nowe wyzwania. Profesjonalizm w nauczaniu i uczeniu się będzie dla nas wszystkich źródłem satysfakcji oraz powodem do szacunku i uznania. Zaangażowanie w kształtowanie kompetencji pozwoli postrzegać nas, jako ludzi kreatywnych, otwartych na zmiany w edukacji, która w dzisiejszych czasach nie kojarzy się już tylko z nauką i dyscypliną. Szkoła, to miejsce, w którym uczymy się pamiętać - również o wydarzeniach, które 80 lat temu nie pozwoliły rozpocząć naszym rówieśnikom kolejnego roku szkolnego. Dziękuję Pani Edycie Barnaś oraz uczniom z klasy IIb za pamięć o wrześniu 1939 roku. Rok szkolny 2019/2020 uważam za rozpoczęty! Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzę, aby był satysfakcjonujący!

Żeromski