Rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/ 2019

3. 09. 2018

Przed nami kolejny rok zdobywania wiedzy

 Dzisiaj 3.09. - w naszej szkole miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.

Akademia rozpoczęła się odśpiewaniem Hymnu Państwowego. Społeczność Liceum nie zapomniała o 79. rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej, który miał miejsce 1 września 1939 roku. Uczciliśmy pamięć poległych minutą ciszy oraz wysłuchaliśmy wspomnień uczestników tamtych wydarzeń. Pani Anna Dudek nagrodziła uczniów, którzy brali udział w Projekcie „Skarby Górali - poznaj górala spoza Podhala” oraz tych, którzy tworzyli questy
po Krościenku.

Pan Dyrektor wyjątkowo ciepło przywitał uczniów klas I, którzy po raz pierwszy przekroczyli mury naszego liceum oraz życzył wszystkim uczniom udanego roku szkolnego. Swoje przemówienie zakończył słowami „Rok szkolny 2018/2019 uważam za otwarty”. Potem rozeszliśmy się do klas, by spotkać się ze swoimi wychowawcami.

Fotorelacja