Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

8.03.2018

 "Żeromski" skutecznie reklamuje swoje walory na giełdzie w Ochotnicy Dolnej

    W dniu 7.03.2018 w Ochotnicy Dolnej odbyła się Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych, organizowana już tradycyjnie, by pomóc gimnazjalistom w wyborze dalszej drogi życiowej.

    "Żeromski" w tym roku przygotował swoją prezentację jako grę planszową, której kolejne pola pokazywały atuty szkoły. Przeszkoleni gracze wprawnie dochodzili do mety starając się nie tracić kolejki [np. zatrzymując się na polu w szkolnej kafejce], ale ciągle zmierzać do przodu szukając dróg na skróty: biorąc udział w programach szkolnych takich jak: Prawo w Praktyce, czy załapując się na stypendium Św. Mikołaja: trzy pola w przód.

  Tymczasem na stoisku wprawna ekipa pomagała własnoręcznie wydrukować własną torbę "Żeromski". Początkowo obserwowane z niedowierzaniem, z czasem nasze stoisko zostało najbardziej obleganym miejscem na sali. Nawet sama Pani dyrektor goszczącej nas szkoły ustawiła się w kolejce, by samodzielnie wyprodukować nasz reklamowy gadżet.

   Jak zwykle ekipa z Żeromskiego zaprzyjaźniała się z uczestnikami giełdy nie tylko  przybyłymi licznie gimnazjalistami. Naszym nowym kolegą został Władek - pyton królewski. noszony na szyi w ramach spaceru.

    Dziękuję uczestnikom. Ciąg dalszy nastąpi. Kolejne spotkania wyjazdowe niebawem, a potem 24.04. Dzień Otwarty! Też będzie się działo!!!

Anna Dudek

Fotorelacja.