21.12.2016

Dzisiaj w „Żeromskim” wszyscy byliśmy Świętymi Mikołajami!

Po raz kolejny szkolni wolontariusze Fundacji Św. Mikołaja w osobach Karoliny, Kasi i Kamila (3 x K), mogli przekonać się, że do naszej szkoły uczęszczają ludzie dobrego serca. Jak już wcześniej informowały nas plakaty, w dniu dzisiejszym zbieraliśmy na fundusz stypendialny w naszym liceum. I po raz kolejny nas nie zawiedliście, za co wam serdecznie dziękuję w imieniu obecnych i przyszłych stypendystów. Dzięki waszej hojności nasze konto powiększy się o kwotę: 308,96 zł oraz 2 euro.

Serdecznie dziękuję nauczycielom i pracownikom szkoły, który również przyłączyli się do akcji . Podziękowania należą się także klasie IIIB, a szczególnie Dominice, Krystianowi i Oli, za przygotowanie kampanii plakatowej. Wasze wizerunki świętego Mikołaja są super! Święty Mikołaju, Kamilu, już ostatni raz przysłużyłeś się naszej akcji. Dziękujemy ci oraz twoim ślicznym aniołkom Kasi i Karolinie! Można by powiedzieć, że na zbiórkach zdarłeś już spodnie…

Elżbieta Wójcik