27.11.2016

Andrzejki 2016

By tradycji szkolnej stało się zadość Samorząd Uczniowski, jak co roku, zorganizował  Andrzejki. Nie da się ukryć jednak, że w Żeromskim teraz pachnie nowym i stare, choć sprawdzone, ustępuje dając szanse awangardzie. Taki był i nasz  bal - spotkanie tego co było z tym co przyjdzie, czy już  idzie. Odchodzi stary Zarząd SU. Nic dziwnego, że jako oprawę  zmiany rządów wybrał sobie bal, wszak to jego pierwsza inicjatywa, by w szkole przywrócić świetność wspólnych zabaw, zapewniając im spektakularną  scenerię, czy wprowadzając takie stałe elementy jak wybory króla i królowej balu. Pomysł chwycił, a tym razem mieliśmy rekordową liczbę gości. Sprzedano aż 90 biletów! I choć ten zwyczaj jest tak świeży, nowy zarząd też chciał być  oryginalny. Po raz pierwszy muzyczną  oprawę  zapewniał profesjonalny DJ Dario, ale imprezę rozkręcił Kudłaty Sound System. Improwizowane życzenia, nowe rytmy znanych przebojów i zaskakujące zmiany tempa. Czy hip hopowe beaty przyjmą  się na stałe? Czy będą zmiany? Zapewne tak, królową  balu została nowa przewodnicząca Asia Kulasik, opiekun SU zmieniła kolor włosów a Pan dyrektor zaczął tańczyć. Nie da się ukryć, w Żeromskim idzie nowe...

AD