Nie zwlekaj, następne zajęcia już we wtorek...

17.02.2016

 Pierwsze zajęcia z aerobiku – Bądź Fit, już za nami

Oto kilka opinii na temat zajęć:

Na zajęciach aerobiku odbywający się na sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Krościenku nad Dunajcem intensywnie trenowała liczna grupa. To chyba dobrze rokuje na kolejne zajęcia - cieszymy się i trzymamy kciuki za dalsze postępy.

Ada

Świetna zabawa! Dużo energii i dynamiki. Wyczerpałyśmy z siebie wszystkie siły, spaliłyśmy kalorie, ale za to w świetnej atmosferze i przy okazji z uśmiechami na twarzach.

Dorota

„Słaba płeć” pokazała, że nie jest taka słaba. Sądzimy, że niejeden mężczyzna po kilkunastu minutach by zrezygnował. Wszystkie dziewczyny i panie intensywnie ćwiczyły bez przerwy całą godzinę.

DD

W dniu 16 lutego na sali gimnastycznej naszego liceum, odbyły się pierwsze zajęcia z aerobiku, prowadzone przez Panią  Adriannę Berszakiewicz. W zajęciach wzięły udział nie tylko dziewczyny z naszego LO, ale także wiele osób z poza szkoły. Zajęcia odbyły się w bardzo  przyjaznej i miłej atmosferze. Pani Ada nauczyła nas wiele figur, oraz ciekawego układu choreograficznego wykonywanego w rytm muzyki. Zajęcia z aerobiku to okazja do doskonalenia  kształtu sylwetki  ciała, poprawy kondycji oraz lepszego samopoczucia po całym dniu spędzonym w szkole czy w pracy. Jest to idealna forma wypoczynku przy energicznej i  rytmicznej muzyce. W zajęciach z aerobiku mogą  uczestniczyć kobiety jak też mężczyźni, bez względu na wiek.

Aleksandra W.

Zapraszamy na kolejne zajęcia w każdy wtorek o godz. 18.00 na sali gimnastycznej naszego liceum.