18.11.2015

Zaprojektuj okładkę swojej ulubionej książki i wygraj wyjazd do TVP Kraków

Biblioteka Szkolna Liceum Ogólnokształcącego w Krościenku nad Dunajcem ogłasza Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na ilustrację okładki ulubionej  książki.

Prace powinny być oryginalne (kopie już istniejących okładek będą odrzucane). Technika dowolna.

Na okładce, oprócz tytułu, imienia i nazwiska autora książki, powinna się znaleźć ilustracja nawiązująca bezpośrednio lub pośrednio (np. poprzez symbol) do treści.

Termin składania prac w bibliotekach szkół biorących udział w konkursie do 6. grudnia 2015.

Prace będą oceniane przez specjalną komisję w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja  i szkoły ponadgimnazjlane.

Nagroda główna:  wyjazd do Telewizji Kraków.

Po ogłoszeniu wyników zostanie zorganizowana, w bibliotekach szkół biorących udział w konkursie, wystawa nagrodzonych prac. Zapraszamy!