31.01.2015

Nasi siatkarze zwyciężyli i przeszli do eliminacji powiatowych

Dziewczęta LO Krościenko uzyskały awans do zawodów powiatowych w piłkę siatkową

29 stycznia w naszej sali gimnastycznej rozegraliśmy Licealiadę Ośrodka Szczawnica z ZSZiP w Krościenku oraz Pienińską Szkołą Zawodową w Szczawnicy. Obydwa mecze wygraliśmy wysoko 2:0 i z pierwszego miejsca awansowaliśmy do dalszych rozgrywek. Najlepszą zawodniczką rozgrywek została Natalia Klos – kapitan naszej drużyny. Gratulujemy.

Wyniki:

PSZ Szczawnica – LO Krościenko 0:2

PSZ Szczawnica – ZSZiP Krościenko 0:2

ZSZiP Krościenko – LO Krościenko 0:2

Miejsca:

1. LO Krościenko

2. ZSZiP Krościenko

3. PSZ Szczawnica

Drużyna chłopców naszego liceum awansowała do rozgrywek powiatowych

Drużyna siatkarska naszego liceum w pięknym stylu awansowała do zawodów powiatowych wygrywając z przeciwnikami po 2:0. W turnieju wzięły udział cztery drużyny: Zespół Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku, Pienińska Szkoła Zawodowa w Szczawnicy, Zespół Placówek Oświatowych w Niedzicy. O ile gra w dwóch pierwszych meczach pozostawiała wiele do życzenia, w ostatnim meczu z ZSZiP po wyrównanym pojedynku to nasi siatkarze nie dali szans przeciwnikom. Receptą na sukces okazała się dokładniejsza gra w ataku oraz gra blokiem. Najlepszym zawodnikiem turnieju został kapitan naszej reprezentacji Fabian Michałczak. Serdecznie gratulujemy.

Wyniki:

ZPO Niedzica – LO Krościenko 0:2

PSZ Szczawnica – ZSZiP Krościenko 0:2

PSZ Szczawnica – LO Krościenko 0:2

ZPO Niedzica – ZSZiP Krościenko 0:2

ZSZiP Krościenko – LO Krościenko 0:2

ZPO Niedzica - PSZ Szczawnica 0:2

Miejsca:

1. LO Krościenko

2. ZSZiP Krościenko

3. PSZ Szczawnica

4. ZPO Niedzica

Opiekunami drużyn są prof. Urszula Malinowska i prof. Jacek Dusik.