01.03.2014

Jak wyglądały lata 60., 70., 80. na parkiecie?

Dnia 28 lutego 2014 odbyła się szkolna zabawa tematyczna pt. Lata 60., 70., 80. Została zorganizowana przez Szkolny Samorząd Uczniowski przy współpracy z uczniami klasy  1a i 2b. Impreza rozpoczęła się o godzinie 17:00 i trwała do godziny 22:00. Hasło przewodnie zabawy brzmiało:  "Przebrani nie będą pytani" i dlatego większość uczestników pojawiła się w strojach z lat 60-80. Nawet dyrekcja szkoły zaszczyciła nas swoją obecnością, występując w odpowiedniej kreacji. Oprawą muzyczną zajęli się nasi szkolni DJ i zrobili to bardzo profesjonalnie. W trakcie zabawy można było usłyszeć zarówno utwory współczesne jak i zgodne z tematyką imprezy. Wieczór  uświetnił także występ breakowej grupy Butterfly Crew.  Warto podkreślić, iż nasi goście wystąpili za darmo.

Samorząd LO w Krościenku