6.12.2016

"Licealny" Św. Mikołaj w okolicznych gimnazjach

6. grudnia po raz kolejny Święty Mikołaj z Liceum Ogólnokształcącego w Krościenku nad Dunajcem odwiedził okoliczne gimnazja. Ciepło i bardzo gościnnie zostaliśmy przywitani w Ochotnicy, Tylmanowej, Szczawnicy, Krościenku, Maniowach i Sromowcach. Święty Mikołaj obdarowywał uczniów oraz nauczycieli słodkościami oraz dobrym słowem. Zapraszał do odwiedzenia naszej szkoły oraz życzył zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. W kilku przypadkach udało się odstresować młodszych kolegów przed odbywającym się w tym dniu próbnym egzaminem gimnazjalnym. Bardzo dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom odwiedzonych szkół za ciepłe przyjęcie oraz uśmiech. Jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego, dużo miłości oraz narodzin Jezusa Chrystusa w rodzinnej atmosferze.

Szczególne podziękowania dla Pana Dariusza Zachwiei ze Szczawnicy, który poświęcił swój czas oraz „sanie i renifery”, dzięki którym bezpiecznie i szybko mogliśmy podróżować od szkoły do szkoły.

Jacek Dusik