3.02.2016

Uroczyste wręczenie nagród finalistom konkursu na projekt okładki ulubionej książki

Dzisiaj w bibliotece szkolnej gościliśmy lauretatów konkursu plastycznego na projekt okładki ulubionej książki. Wyróżnieni uczniowie szkół podstawowych z Krościenka, Krośnicy, Szczawnicy i Szlachtowej, okolicznych gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych mieli okazję zobaczyć swoje prace w "Galerii na Poddaszu",  znajdującej się obok biblioteki Liceum.

Uroczystego wręczenia nagród w postaci dyplomów i książek dokonał pan dyrektor, Robert Dębski oraz pan Andrzej Schabowski, bibliotekarz, inicjator przedsięwzięcia.

Przypomnijmy, że nagrodę główną - wyjazd do TVP Kraków - zdobyła uczennica szczawnickiego gimnazjum, Justyna Wiercioch za projekt okładki do książki "Oddech nocy" Lesley Livingston. Gratulujemy!

A oto nagrodzona praca Justyny.