26.09.2015

Pan dyrektor odebrał nominację z rąk Starosty nowotarskiego

"W dniu 24 września br. w Starostwie Powiatowym w Nowym Targu odbyła się XI Sesja Rady Powiatu Nowotarskiego. Po przedstawieniu porządku obrad nastąpiło uroczyste podziękowanie Pani Zofii Krępie za wieloletnią pracę na stanowisku Dyrektora Zespołu Szkół w Krościenku nad Dunajcem oraz uroczyste wręczenie Panu Robertowi Dębskiemu uchwały Zarządu Powiatu Nowotarskiego w sprawie powierzenia stanowiska dyrektora tej placówki. Starosta Krzysztof Faber życzył nowemu gospodarzowi szkoły wytrwałości i sukcesów, zauważając równocześnie, że trafia on na kierownicze stanowisko w trudnym dla szkół okresie, kiedy konfrontują się one z problemem niżu demograficznego. Tym trudniejsza jest sytuacja liceum w Krościenku, że tamtejsza młodzież często wybiera szkoły ponadgimnazjalne poza miejscem swojego zamieszkania. Starosta zapewnił dyrektora o pełnym wsparciu ze strony zarządu oraz rady."

Robert Dębski