Klasa IIb z wizytą w Przytulisku Św. Brata Alberta w Grywałdzie

W piątek 22 kwietnia wolontariuszki - uczennice klasy II b wraz wychowawczynią  Wandą Mikołajczyk odwiedziły Przytulisko Św. Brata Alberta w Grywałdzie w związku ze zbliżającą się Niedzielą Palmową oraz Świętami Wielkanocnymi. Z tej okazji zrobiliśmy palmy wielkanocne dla pensjonariuszek. Uczniowie klasy IIb przygotowali także słodkie upominki, którymi obdarowaliśmy podopiecznych hospicjum,  składając świąteczne życzenia. Spotkanie było okazją do rozmowy ze starszymi paniami i dostarczyło wielu wzruszeń. Bardzo dziękuję wolontariuszkom z klasy IIB : Ani, Anicie, Darii, Julii, Magdzie, Patrycji, Zuzi,  które po lekcjach pojechały do Grywałdu, uczniom z klasy IIB za pomoc i ofiarność. Dziękuje także  pozostałym uczniom LO, którzy włączyli się w akcję, przynosząc kwiaty, bazie i bukszpan do zrobienia palm.

W. M.