08.03.2022

#napomocukrainie

Zbiórka darów rzeczowych w ramach akcji pod hasłem #napomocUkrainie przyniosła niespodziewany efekt. Odzew był tak duży, że wydłużyliśmy termin zbiórki o kilka dodatkowych dni. Dzięki ogromnej ilości otwartych serc i solidarności udało się zebrać żywność, środki czystości, chemię gospodarczą, koce, zabawki, lekarstwa i wiele innych potrzebnych rzeczy.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się do akcji: uczniom i ich rodzicom, dyrekcji, nauczycielom, pracownikom oraz wielu osobom spoza szkoły.

Szczególne podziękowania kieruję do uczennic klasy III C: Wiktorii Chrobak, Natalii Doleńskiej oraz Katarzyny Potaśnik, które od samego początku służyły pomocą. To dzięki nim sprawnie odbywała się segregacja i pakowanie wszystkich przynoszonych przez darczyńców rzeczy.

Koordynator akcji Urszula Waksmundzka