Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w pływaniu indywidualnym

W dniu 9 grudnia na pływalni miejskiej w Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów: Agata Demut, Agnieszka Dyda, Michał Dusik, Christopher Chlipała. Agnieszka i Agata startowały stylem klasycznym zajmując odpowiednio 4 i 5 miejsce. Michał wybrał styl grzbietowy kończąc na miejscu 6. Christopher próbował swoich sił stylem motylkowym zajmując 7 lokatę. Pomimo, że nie udało nam się wrócić z medalami zakończyliśmy zmagania z 3 dyplomami, które były przyznawane do miejsca 6. Gratuluję wszystkim zawodnikom udanego startu w niełatwej rywalizacji sportowej jaką jest pływanie.

Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu. Sędzią głównym zawodów był pan Maciej Haras, obsługę sędziowską zapewnili studenci Kierunku Turystyka i Rekreacja z Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

Jacek Dusik