Bieg po brąz!

W piątek 1.10.2021 r. na lotnisku w Nowym Targu, odbyły się zawody powiatowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych, których organizatorem było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz PSZS Nowy Targ. Rywalizacja rozegrała się miedzy sześcioma szkołami: ZSE Nowy Targ, ZS Jabłonka, ZSO nr 2 Nowy Targ, I LO Rabka Zdrój, ZSO nr 1 Nowy Targ oraz nasze LO Krościenko nad Dunajcem. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta, które do przebiegnięcia miały dystans 1000 metrów każda.W zawodach drużyna spisała się bardzo dobrze, przy bardzo silnej konkurencji nasze licealistki wywalczyły 3 miejsce!

Skład drużyny:
Wójcik Barbara, Kacwin Kamila, Mszanik Natalia, Majerczak Martyna, Malinowska Anna, Sikora Łucja, Biały Anna oraz Zabrzeska Aneta

Wszystkim naszym reprezentantkom GRATULUJEMY!

B. Morawczyńska