@fundacja_swietego_mikołaja#BiegNiezapominajki

W poniedziałek 14.06.2021 stypendyści naszej szkoły, wraz z opiekunem Elżbietą Wójcik, wzięli udział w marszu charytatywnym „Niezapominajki”, którego dystans wynosił 5 km w jedną stronę. Pogoda z początku chłodna i lekko zachmurzona nie zniechęciła uczestników, którzy chłód poranka pokonali szybkim marszem.
O godzinie 9 wyruszyliśmy spod szkoły w kierunku Szczawnicy. Trasa biegła od budynku aż do granicy w parku narodowym. Odziani w bluzy z logiem szkoły, oraz wyposażeni w kijki, dzielnie pokonaliśmy wyznaczony dystans, a nawet go podwoiliśmy! Dobry nastrój zawdzięczaliśmy nie tylko pogodzie która z każdą minutą robiła się coraz ładniejsza, ale także muzyce od „Studia Accantus”, która towarzyszyła nam przez większość trasy. Dochód z marszu przeznaczony był na Fundusz Stypendialny Fundacji św. Mikołaja, dzięki której w naszej szkole też jest obecnie 10 stypendystów.

Amelia