Z wizytą w Przytulisku św. Brata Alberta w Grywałdzie

W sobotę 13 kwietnia wolontariuszki - uczennice klasy II a wraz wychowawczynią Wandą Mikołajczyk odwiedziły Przytulisko Św. Brata Alberta w Grywałdzie w związku z Niedzielą Palmową oraz zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Zrobiliśmy palmy wielkanocne dla pensjonariuszek. Uczniowie klasy IIa ofiarowali słodycze, którymi obdarowaliśmy podopiecznych hospicjum składając świąteczne życzenia. Spotkanie było okazją do rozmowy ze starszymi paniami i dostarczyło wielu wzruszeń. Bardzo dziękuję wolontariuszkom : Alinie Węglarz, Ali Mastalskiej, Annie Koza i Dominice Salamon, które pojechały do Grywałdu, dziewczynom z II a za pomoc w przygotowaniu palm oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w akcję.

Wanda Mikołajczyk