05.03.2014

 

 "Miło szaleć, kiedy czas po temu..."

    Tegoroczna studniówka odbyła się 1. lutego 2014 r. w restauracji w Maniowach. Bal rozpoczął się oczywiście od tradycyjnego poloneza, którego wszyscy uczniowie opanowali do perfekcji. Nie mogło także zabraknąć toastu i krótkiej przemowy pani dyrektor.

To właśnie tego wieczoru wszyscy zapomnieliśmy o problemach, smutkach i nauce, by móc w pełni oddać się zabawie. By urozmaicić zabawę każda klasa zaprezentowała krótki program artystyczny, który rozbawił widzów do łez. Dla wszystkich bal był niezapomniany, włożyliśmy wiele pracy, by wszystko wyszło idealnie i by pięknie wyglądać. Był to czas, w którym mogliśmy skoncentrować się na zabawie oraz cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami w gronie przyjaciół.  Wielu maturzystów zaprosiło osoby towarzyszące, z którymi mogli dzielić się radością. Warto także wspomnieć, że w tych cudownych chwilach towarzyszyła nam kadra nauczycieli, która zadbała o wszystkie szczegóły imprezy. Magiczna zabawa trwała do aż do białego rana.

Dziś możemy jedynie wspominać i oglądać pamiątkowe zdjęcia, bowiem wraz ze studniówką rozpoczęło się odliczanie do matury. A co za tym idzie, ciężka praca…

Ola Rol kl. 3c

Fotorelacja ze studniówki.