7.03.2017

Nauczyciele kontra uczniowie

Ostatnim elementem sportowej rywalizacji I Turnieju Halowej Piłki Nożnej był towarzyski mecz zwycięskiego składu ze szkoły średniej z drużyną nauczycieli. Nauczyciele w składzie: Michał Gaweł, Maciej Kordeczka, Łukasz Kramarczyk, Michał Morawczyński, Jacek Pietrzak, Robert Dębski, Jacek Dusik zmierzyli się z drużyną Technikum w składzie: Wiktor Kordas, Adam Klimczak, Kamil Dyda, Grzegorz Siedlarz, Mateusz Węglarz, Radosław Stachowczyk i Maciej Bańkosz. Mecz ten dostarczył nam wielu emocji. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy drużynie nauczycieli udało się strzelić gola, ustanawiając tym samym remis 2:2. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3. Tym samym zespół nauczycieli to jedyna ekipa, z którą tego dnia zwycięskiej drużynie nie udało się wygrać. Po rozegraniu meczu nastąpiło uroczyste wręczenie nagród oraz zakończenie I Turnieju Halowej Piłki Nożnej.

Rafał Kozielec