24.02.2017

Promowaliśmy naszą szkołę

W zeszły czwartek tj. 23. lutego zostaliśmy zaproszeni na prezentacje szkół ponadgimnazjalnych do Ochotnicy Górnej. Po przyjeździe na miejsce  rozstawiliśmy nasze stoisko pełne broszur LO, drobiazgów z naszym logiem oraz faworków. W końcu to był Tłusty Czwartek! Nasze stoisko przyciągało wiele osób, dużą tego zasługą z pewnością była Kora, nasz pies ratownik. Ze względu na organizowane w naszej szkole kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, postanowiliśmy opowiedzieć o tym i demonstrować na fantomie. Znaleźliśmy nawet sporo czasu na naszą rozrywkę! Żartowaliśmy, rozmawialiśmy, a nawet tańczyliśmy!  Zaraz potem zostaliśmy wywołani do prezentacji w osobnej sali. Przygotowaliśmy krótką scenkę na podstawie rozprawy sądowej (ze względu na doświadczenie zdobyte w projekcie "Prawo w praktyce"), gdzie udowodniliśmy, że nasze liceum jest "Najlepszą szkołą w sercu Pienin". Brali w niej udział uczniowie klasy 1B  wraz z przewodniczącą SU. Mogę zapewnić, że nasza szkoła stanie się "ludniejsza" w przyszłym roku szkolnym.

Ilona Kotula