17.02.2017

Filip Nowak - narciarz na medal

Filip Nowak zwycięzcą V Memoriału Narciarskiego im. Marii Kaczyńskiej. Już drugi rok z rzędu nasza szkoła uczestniczyła w zawodach organizowanych w Rabce Zdroju na wyciągu Polczakówka. Impreza podzielona była na dwa dni. Pierwszego dnia startowali zawodnicy ze szkół podstawowych, my wspólnie z gimnazjalistami 16 lutego. Reprezentanci naszej szkoły spisali się świetnie zajmując miejsce na podium. Filip Nowak nie dał szans pozostałym zawodnikom wygrywając zawody. Aleksandra Lewoniec zwyciężczyni z poprzedniego roku zajęła bardzo dobre 3. miejsce.

Nagrody wręczał obecny na memoriale Prezydent Andrzej Duda. Gratulujemy zawodnikom naszej szkoły sportowej postawy i czekamy na podobne sukcesy podczas zbliżających się zawodów powiatowych w narciarstwie alpejskim.

Jacek Dusik