22.12.2016

Jasełka połączone ze spotkaniem opłatkowym

W świątecznej atmosferze 22 grudnia w naszej Szkole odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe. W bożonarodzeniowy klimat wprowadził nas występ orkiestry dętej ze Szczawnicy  oraz bożonarodzeniowy program artystyczny pt. „Anielska manufaktura” w wykonaniu klasy Ib.  Uczniowie wcielając się w postacie aniołów dyskutowali i podpowiadali jak my ludzie na Ziemi przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia i jak dobrze możemy je przeżyć.

W drugiej części spotkania wigilijnego pan Dyrektor, nauczyciele i uczniowie podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia. Po wspólnym spotkaniu odbyły się klasowe Wigilie. Ten ostatni dzień przed przerwą świąteczną wypełniony był radością i wzajemną życzliwością.

Ks. Janusz Pabian