22.12.2016

Tradycyjnie u progu Nowego Roku nowy Zarząd przejmuje stery Samorządu Uczniowskiego

Nową  przewodniczącą została  uwielbiana przez wszystkich Joasia Kulasik, wspierana mocną  ręką  przez Kubę  Piszczka. Skarbnikiem jest Szymon Mastalski, który wraz z Mariolką Jankowską i Kingą Zaziąbło będą szefami naszej nowo powstałej Spółdzielni Uczniowskiej. Kacper Kurnyta będzie pełnił funkcję rzecznika praw ucznia. Gosia Ciesielka i Dorota Ligas dopełniają listę  nowych twarzy SU.

W tym miejscu raz jeszcze pragnę  podziękować WSZYSTKIM, którzy w zeszłym roku współpracowali ze mną w ramach działań Samorządu Uczniowskiego. Zapraszam do oglądnięcia naszych zeszłorocznych osiągnięć, słuchając najnowszego teledysku.

W tym roku planujemy wyremontować sklepik i uruchomić  siłownię w szkole.Pomagamy potrzebującym.
 Możemy to zrobić  razem!

Nr konta Spółdzielni uczniowskiej "Żeromski"

49881700003001000342650101

Jeszcze podziękowania dla taty Gabrysi Kacik za upieczenie wianuszków świątecznych.

Anna Dudek., opiekun Samorządu Uczniowskiego