24.06.2016

Żeglujemy ku portowi  - WAKACJE!

Żółte słoneczniki wręczane nauczycielom przypomiały nie tylko o zbliżających się wakacjach, pełnych słońca i swobody. Symbolizowały także wdzięczność, za rok wspólnej pracy nauczycieli i uczniów.

Społecznosć szkolna zgromadzona dzisiaj na sali gimnastycznej uroczyście świętowała zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016. Wiele się w nim działo. Ten  czas na pewno mocno zaspiał się w pamięci zebranych przez takie historyczne wydarzenia jak chociażby wizyta Pierwszej Damy w naszej szkole.

Owocem wytężonej pracy intelektualnej, i nie tylko, były świadectwa z paskami, nagrody książkowe czy dyplomy wręczane przez pana dyrektora, Roberta Dębskiego. W swoim krótkim przemówieniu posłużył się on metaforą żeglowania przez czas i wydarzenia. Życzył wszystkim pomyślnych wiatrów w wakacyjnych podróżach.

Na zakończenie uroczystości wystąpił zespół muzyczny, który tworzyli Dominika Tylecka - śpiew oraz akompaniujący jej gitarzyści, czyli Michał Cepuch i Michał  Węglarz.