6.06.2016

Liceum Ogólnokształcące organizatorem I Turnieju Piłki Plażowej

1. czerwca z okazji Dnia Dziecka Liceum Ogólnokształcące zorganizowało I Turniej Piłki Plażowej. W rywalizacji wzięły udział 3 szkoły: Publiczne Gimnazjum w Krościenku nad Dunajcem, VI Gimnazjum MCE oraz organizator turnieju. Przy słonecznej pogodzie rozegrano zawody, w których pomimo zaciętej rywalizacji wszyscy świetnie się bawili. Każda drużyna składała się z 2 kobiet oraz 2 mężczyzn, na boisku musiał znajdować się minimum jeden nauczyciel. Była to szansa na wspólną rywalizację oraz zabawę pomiędzy uczniami i nauczycielami. Celem turnieju była popularyzacja piłki siatkowej oraz rozwijanie zdrowej – sportowej rywalizacji. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharem oraz dyplomem. Zawody odbyły się na boisku obok mostu przy ulicy Zdrojowej.

Jacek Dusik

Fotogaleria.