03.05.2016

Pierwszy Bal Wiosenny za nami

Dnia 27 kwietnia wszyscy spodziewaliśmy się wiosny. W planach były letnie sukienki, kwiaty we włosach i zapalone lampiony na tarasie. Tak miał wyglądać I Bal Wiosenny – nowa tradycja Żeromskiego łącząca pożegnanie klas trzecich z przyjęciem gimnazjalistów w poczet naszej braci szkolnej.

Tym razem Zarząd przygotował się bardzo starannie. Oprócz tradycyjnego koncertu Patrycji Ziemianek z zespołem, wystąpiła Alicja Manowska ze swoją grupą taneczną. Poza tym na balu wśród gimnazjalistów rozlosowano koszulki Żeromskiego.

Wszystko niby się udało tylko lampiony przysypał śnieg… ale najwidoczniej zimowa atmosfera z Balu w styczniu chciała zagościć i teraz. Na pewno jej się udało. Takich bali jak w Żeromskim nie ma przecież nigdzie…. Zapraszamy na kolejny.