26.03.2016

Uroczysty apel wielkanocny i Dzień Papieski w naszej szkole

W środę, 23.03.2016 r. w ostatnim dniu nauki przed wiosenną przerwą, przygotowano w naszej szkole uroczysty apel, który był upamiętniającym 11 r. śmierci ojca świętego Jana Pawła i równocześnie stanowił wprowadzenie w nastrój Świąt Wielkanocnych.

Na początku minutą ciszy nauczyciele i uczniowie uczcili ofiary zamachu terrorystycznego, który miał miejsce we wtorek w Belgii. Krótki program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy I b i II a ukazał św. Jana Pawła II jak twórcę Światowych Dni Młodzieży, przybliżył historię ŚDM i przygotował do przeżycia i zaangażowania uczniów w ŚDM w Polsce.
Na zakończenie świątecznego apelu Dyrektor pan Robert Dębski i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli całej społeczności szkolnej świąteczne życzenia.

ks. Janusz Pabian