5.02.2016

Nowy Samorząd Uczniowski przejął władzę

W dniu dzisiejszym nowo wybrany Zarząd Samorządu Uczniowskiego przejął swoje obowiązki. Podziękowawszy swoim poprzednikom i opiekunowi SU pani Grażynie Marek-Singh za ich poprzednią kadencję, Rafał Kozielec, nasz nowy przewodniczący, wygłosił swoje exposé.   Przedstawiając swoje plany miał już w ręce jeden atut: niezwykle udany Bal Zimowy, dlatego tym większą wyraził nadzieję na poparcie nowych władz samorządowych.

Główne priorytety działania nowego SU to rozbudowa sklepiku szkolnego i poszerzenie go o kawiarenkę, zmiana wyglądu szkoły na bardziej przyjazny dla uczniów i promocja szkoły poprzez nawiązania ściślejszej współpracy z okolicznymi szkołami, przez organizację wspólnych turniejów i zawodów. Oczywiście nie zabraknie zabaw i bali! Celem nadrzędnym Samorządu jest to, aby wszyscy z przyjemnością tutaj przychodzili i z dumą mówili „MOJA SZKOŁA”.

Miejmy nadzieję, że tak się stanie.

Anna Dudek, opiekun Szkolnego Samorządu