30.01.2026

Zabawa karnawałowa
29 stycznia, w ostatni czwartek przed feriami, w naszej szkole odbyła się zorganizowana przez SU zabawa karnawałowa. Była to, zgodnie z życzeniami wielu uczniów, prawdziwa dyskoteka w stylu lat 80. Wskazywały na to nie tylko stroje młodzieży, ale także utwory puszczane w trakcie zabawy. W przerwach między tańcami można było skorzystać z poczęstunku (napoje i wypieki) przygotowanego przez uczniów i ich rodziców. Aby urozmaicić zabawę i zachęcić kolegów do wejścia na parkiet, członkowie SU przeprowadzali również liczne konkursy z nagrodami. I w tym imprezowym nastroju rozpoczęliśmy wyczekiwany przez wszystkich zasłużony odpoczynek, czyli ferie zimowe 2026.
W.Z.