31.10.2025

Bal Kota![]()
przywitanie pierwszoklasistów
W dniu 30 października 2025 r. w Karczmie Dunajec odbył się Bal Kota - dyskoteka zorganizowana w celu przywitania pierwszoklasistów w naszej szkolnej społeczności. Na początku czekał ich tradycyjny chrzest, czyli symboliczne wyzwanie, w tym roku było to wypicie magicznego eliksiru, który miał przynieść im szczęście i motywację do dalszej nauki w naszym liceum. Kolejną częścią powitania był quiz wiedzy o nauczycielach, z którym nowi uczniowie poradzili sobie znakomicie! W zabawie uczestniczyli także uczniowie starszych klas, nie brakowało muzyki, tańca i wspaniałej atmosfery. Podczas wydarzenia nie zabrakło też przebrań, zdaniem wielu największą furorę zrobili drugoklasiści w strojach dmuchanych dinozaurów!